Yrd.Doç. Dr.Ertan Görgü

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans, 2005 yılında Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı.

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans, 2005 yılında Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı.

2015 yılında aynı bölümde doktorasını tamamlamıştır. EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Aile Terapileri eğitimlerini tamamlamıştır. 2007 yılında başladığı psikodrama eğitimini 2012 yılında tamamlamış, psikodrama terapisti olmuştur.

Değişik terapi merkezlerinde terapist ve koordinatör olarak çalışmış, Yapı Kredi Bankası ve Türkiye Futbol Fedarasyonu’nda terapist olarak bireysel ve grup terapileri çalışmalarını yürütmüştür.

Çocuk değerlendirmesi (CAS-WICS-4, PEP-R, AGTE, GEÇDA, Portage, DENVER, GESSEL, CAT, Luisa Düss vb), çocuk terapisi (oyun terapisi, çocuk psikodraması, drama) ve özel eğitim alanında da (PECS, TEACH, ABA, Sensorik Entegrasyon, Küçük Adımlar vb) çok sayıda sertifikaya sahiptir Birçok kongrede konuşmacı olarak yer almıştır, yayınlanmış makeleleri ve araştırmaları bulunmaktadır. 2010 yılından itibaren farklı üniversitelerde çalışmaktadır.


Tuğba Döner “Özel Eğitim Uzmanı, Aile Danışmanı”

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans, 2005 yılında Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı.

2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünde lisans, 2006 yılında MEB tarafından açılan ” Özel Öğretim Sınıf Öğretmenliği’‘ eğitimini alıp özel eğitim alanında uzman olarak çalışmaya başlamıştır.

2006-2009 yılları arasında Japonya’nın Tokyo ilinde özel eğitim ile ilgili gözlem ve araştırmalar yapmış, Ural-Altay dil grubunda olan Japonca’nın okumayı öğrenme yöntemini disleksili çocukların eğitimi için uyarlamıştır.

2009′ dan itibaren ağırlıkta ”Özel Öğrenme Güçlüğü” ve” DEHB” ile akademik açıklarını kapatmaya yönelik birebir çalışmıştır.

2015 yılında Türkiye’de ilk ve tek çocuklar için kişilik gelişim programı olan ”Çocuk Filozoflar Akademisi”ni kurup programın koordinatörlüğünü yürütmüştür. 2019 yılında Medeniyet Üniversitesi ”Aile Danışmanlığı” bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Kendisi merkezimizin kurucusu olup ”Eğitim Koordinatörü” ve ” Aile Danışmanı” olarak görev almaktadır.


Psikolog Aylin Gündoğar

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans, 2005 yılında Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı.2014 Yılında Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.

Uludağ Üniversitesi Hastanesi ve Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde uzun dönem nöroloji alanında staj yapmıştır.

2019 yılında Üsküdar Üniversitesinden Aile Danışmanlığı sertifikasını almıştır. 2014 yılından beri özel gereksinimli bireylere ve ailelerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Wisc-R,AGTE, Frankfurter Dikkat Testi, Gesell, Loisa Duss, Peabody, Metropolitan, Frostig, Koppitz, Porteus, Benton, CAT,Bender Gestalt testleri uygulayıcısıdır. 2021 yılından beri Disleksi Merkezi’nde aile danışmanlığı ve bireysel eğitimler vermektedir.